SZC logo

Ceglédi Szakképzési Centrum

OM kód: 203068/004 | 2700 Cegléd, Kossuth Ferenc utca 32.

Intézmény logo

Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Technikum

HírekKözérdekű adatokOUTLOOKKRÉTA

Hírek

2023. okt. 27.


Admin

  Túri Ádám 12.c

  Közös oktató-tanulói projekt weblapkészítés témakörben.

  Túri Ádám 12.c

  Iskolánk egyik újabb tehetséges tanulója, a 12. c osztályos Túri Ádám nem csak a tanulás terén, hanem szabadidejében a zsonglőrködéssel is szép sikereket ér el.
  Tehetségét népszerűsítendő idén augusztusban született meg benne az elhatározás, hogy saját weboldalt szeretne készíteni, hogy ismertsége növekedjen és több felkérést kapjon szereplésekre. A tanév elején az iskolai tehetséggondozás keretében Senkeiné Baranyai Judit tanárnő vállalta fel a projekt koordinálását. Több hetes egyeztetési és tervezési folyamat után, közös munka eredményeként jöhetett létre az új honlap. Örömmel számolunk be róla, hogy a napokban publikálásra került és elindult Ádám WordPress CMS rendszerben készített modern bemutatkozó oldala, melyet iskolánk oktatójával közösen hozott létre.
  A weboldalt, mely a Várkonyi István Általános Iskola pályaorientációs napján is bemutatásra került, a www.turiadam.hu oldalon lehet megtekinteni. A közös munka folytatódik, bízunk abban, hogy a projekt eredményeként Ádám még inkább ki tudja bontakoztatni tehetségét, emellett pedig informatikából is további új ismeretekkel gazdagodik a honlap üzemeltetése során. Gratulálunk!

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Nyári nyitvatartás

  Nyári nyitvatartás

  ügyelet

  2024. júl. 1.


  Admin

  Egyeztetett felvételi jegyzék

  Egyeztetett felvételi jegyzék

  A listában keresni a ctrl+g billentyűkkel lehet, a tanuló oktatási azonosítójával.

  2024. ápr. 28.


  Admin

  Kazincy-érmes Közgázos

  Kazincy-érmes Közgázos

  Tizedikesként máris Kazincy-érmes Gál Vanessza, iskolánk tanulója.

  2024. ápr. 22.


  Admin


  Partnereink

  SZC logo

  Ceglédi Szakképzési Centrum


  Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Technikum

  2700 Cegléd, Kossuth Ferenc utca 32.


  2024Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Technikum